KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15768379
nr 1576 8379
Lambert Werner
(1900-1983), Sverige
Abstrakt motiv. Signerad, blandteknik. Bladets mått: 61x54 cm, yttermått inklusive ram: 78x71 cm
Lambert Werner, svensk målare och skulptör född i Stockholm år 1900, död 1983.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:14:27
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Lambert Werner
Läs mer om Lambert Werner